SuperZET

SuperZet není jen tak obyčejný zajíc. Je to superhrdina, který zachrání Déčko před lecjakou pohromou.
SuperZET

Pokud máte doma malé „déčkoholiky“, kteří jsou navíc tak šikovní, že jak vidí nějaký pěkný návod na háčkování, hned ho mamince hlásí, pak už o tom jistě víte :o) Pro ty, kteří vědí, kdo je zajíc SuperZet, je návod k dispozici v Adventním kalendáři na Déčku – https://decko.ceskatelevize.cz/advent – najdete ho pod políčkem č. 10 (oslík) – Zajíc na háčku. Ostatní se s ním mohou seznámit 🙂

Kdo tedy SuperZet je? Zet není jen tak obyčejný zajíc. Je to superhrdina, který zachrání Déčko (myšlena dětská stanice České televize) před lecjakou pohromou.

Tvorba zajíce je docela rychlovka. Návod je uživatelsky napsaný a není problém se v něm vyznat. Nachází se v něm teda asi 2 překlepy, kdy nesouhlasí počet sloupků. Kdo však neháčkuje první věc, určitě hned pochopí a nebude mu to dělat žádné problémy.

Komu tedy ještě chybí nějaký ten dárek, dá se jich pořád do Štědrého dne ještě několik stihnout. Tak šup do práce 🙂

Já tvořila opět z příze jeans (různých značek a barev) a háčkem velikosti č. 2,5. Potřeba jsou dále bezpečnostní očka (do 1 cm), jehla na přízi (s větším ouškem) a duté vlákno na vyplnění.

U nás si zajíc získal oblibu na plné čáře. Každý si vybral svoje barvičky – na fotce je tedy klučičí i holčičí kombinace. Určitě by vypadal fajn i jednobarevný, pokud děti netrvají na originální verzi.

Přeju příjemné háčkování a ať zajíc udělá mnoho radosti.

Marťa

5 názorů na “SuperZET”

  1. Dobrý den ,mohla bych poprosit o návod na zajíce super Zet,nikde jsem ho nenašla a neteřinky jsou jeho velké fanynky a chtěly by ho po mě uháčkovat . Předem moc děkuji

 1. Dobrý den,
  prosím Vás, chtěla bych Vás poprosit o návod v pdf na zajíce ZET. Chtěla bych ho udělat pro mojí malou vnučku.
  Děkuji moc

 2. Zdeňka Bachtjanová

  Zdravím, nemáte náhodou návod někde uložený. Adventní kalendář je už neaktivní:(
  Díky předem za odpověď.
  Zdeňka

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *