Králíček Bing

A jaká je oblíbená postavička vašich dětí? U nás obě děti prošly obdobím králíčka Binga 🙂 Tentokrát jsem se nechala unést, a tak tu s námi bydlí nový mazlíček – králíček Bing.

Kdo to vlastně je? Jedná se o postavičku ze seriálu – 3letý černý zajíček, který nosí zelené tričko a červené kostkované kalhoty. V jednotlivých dílech poznává svět a řeší každodenní příhody. Díky nim se učí s pomocí svého vychovatele (Flopa) zvládat nové situace. Každý díl trvá asi 8 minut a malé diváky přitáhne k obrazovkám doslova jako magnetem.

Bingova oblíbená hračka je Hoppity, králičí superhrdina. Mezi další kamarády patří např. Sula (slonice) a její pečovatelka Amma, Pando (panda) a jeho pečovatelka Padgetka, dále Coco (Bingova sestřenice) a její malý bráška Charlie.

Králíček Bing - oblíbená hračka malých dětí.
Králíček Bing

 K výrobě jsem použila přízi jeans (různých značek) a háček č. 3. Králíček je vyplněný dutým vláknem. Všechny části jsou háčkované a následně přišité (případně vyšité) velkou jehlou na přízi. Nemělo by tedy hrozit např. spolknutí umělého oka atd., protože tyto komponenty nejsou součástí hračky. Kostkované kalhoty jsou namalované fixou na textil a i po několika praních stále drží.

Hotový králíček měří 31 cm a udělal velikou radost. Dokonce si vysloužil svoje místo v postýlce a často s námi chodí i na procházky. Nechala jsem se inspirovat návodem ZDE, ale tentokrát jsem si několik částí upravila po svém (zdálo se mi, že fotka v návodu úplně neodpovídá popisu pod ní). Změny však nebyly nijak razantní.  

Možná časem pořídíme ještě Flopa, který je součástí stejného návodu.

Věřím, že se Vám bude králíček Bing háčkovat stejně báječně. Tak hurá do toho!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *